İnternet Reklamcılığı

Home / Hizmetlerimiz / İnternet Reklamcılığı

internet-reklamciligi

İnternet reklamcılığı bir web sitenin kurulumundan aktifliğinden sonra kullanıcı sayısını arttırma daha çok tanınma ve arama motorlarında ön sıralarda olması amacı ile yapılan bir dizi işlemdir. İnternet reklamcılığının en önemli ve en avantajlı çalışması arama motoru optimizasyonu (SEO) özellikle günümüzün arama motoru devi Google arama sonuçlarında ön sırada yer almak için yapılan bir dizi çalışmadır.

Seo çalışmalarını yapan kişiler seo uzmanı yada seocu olarak bilinmektedir. Seo uzmanı özellikle size istatistik sunup ve kullanıcı artışlarını size en iyi derecede bildirerek kazançlarınızı arttırmanız sağlar bu yüzden bir sitenin en önemli işlemleri tanıtımları olduğundan internet reklamcılığına son derece fazla şekilde ihtiyaç olmaktadır. Yel ajans bünyesinde hem web tasarımınız hem de internet reklamcılığınızı yaptırıp avantajlı çıkabilirsiniz.

İnternet reklamcılığının bir çok kısmı bulunmaktadır arama motoru optimizasyonlarının haricinde, sosyal medya reklamcılığı ve arama motoru pazarlama gibi reklamcılık çeşitleri de sunulmaktadır. Sosyal medya reklamcılığı olarak Facebook, Twitter, Google plus, İnstagram, Pinterest  gibi dünyanın en büyük sosyal medya sitelerinde sayfalarda tanıtımlar yapılarak kendi sayfalarınızın kullanıcısını arttırmak ve o sayfalardan sitenize kullancı girişleri sağlamaktadır. Arama motoru pazarlama (SEM) özellikle Google Adwords örnek verirsek tık başı kullanıcı girişi ile belirtilen arama kelimelerinde ilk sıralarda yer almanızı sağlamaktadır. Yelajans firmamız ile internet reklamcılık hizmetlerinizi gönül rahatlığı ile yaptırabilirsiniz.